bajkajak.pl menuEkwipunekMaratonyLinkiFacebook
Jak Cię mama wołała?
adres mailowy "gołąb pocztowy"
Po Twoich słowach inni Cię poznają, więc bzdur nie wypisuj!
Justyna :) z Jawora, 07 listopada 2011r.

Maciej!Jak na drugi teraz planowany raz bedziesz miał taką krótką trase to dawaj znać!Potowarzyszę Ci!No moze nie teraz na zimę..bo ja nie profesjonalista w takich ekstramalnych warunkach,ale z chęcia sie wybiore na wiosne z Tobą jak jakas fajna trasa 2-tygodniowa-miesieczna sie szykuje:)))ok?Moj numer 791 762 918,kuzynka z Jawora:)!
Paweł, 18 września 2011r.

Witam Maciek:)Stronka świetna nic dodać nic ująć.Miło było poznać osobiście i wspólnie przejechać "Krotoszyńską 100-kę"człowieka naładowanego taką pozytywną energią i z taką pasją jaką jest turystyka rowerowa.Mam nadzieję,że jeszcze się spotkamy.Zresztą zapraszam serdecznie jak będziesz w okolicach Śremu na jakieś piwko:)Życzę spełnienia wszystkich planów wyprawowych i mam nadzieję do zobaczenia...może kiedyś w weekend wspólnie zaliczymy jakiś wyjazd. Pozdrowionka:)
Adam, 27 sierpnia 2011r.

Cześć Maciek, Strona jak strona ale wyczyny robią wrażenie, że tez chce się Tobie tyle pedałować ;]. Pozdrawiam z Suwałk
Michaś, 16 sierpnia 2011r.

Witam! Piękna strona. Wyprawy robią nieziemskie wrażenie. Będę tu zaglądał co jakiś czas, bo lubię jak coś się dzieje. Dzięki za miłe spotkanie w drodze z Serbii. Takich ludzi chce się spotykać... Szerokiej drogi! Pozdrawiam Michał http://ego78.wordpress.com/
Janek z Klasyka Kłodzkiego 2011 ;), 03 sierpnia 2011r.

MEGA.. a właściwie GIGA wyprawy :) Pozdrowienia z Puszczykowa!
Peresada, 14 lipca 2011r.

Ty mnie coraz więcej podobasz się, Nowy
Ania, 14 czerwca 2011r.

Słowa mają moc sprawczą :D Mniej słoneczka życzę Wam. Małego pochmurniatka, łagodnego wiatru (w plecy) i deszczu, tylko jako kołysanki na dobranoc :)
Ania, 29 maja 2011r.

Pierwszy dzień wyprawy "Litwa-Łotwa-Estonia" za Wami. Trzymam kciuki za kolejne i życzę więcej słoneczka ;) Pozdrowerek!
, 03 maja 2011r.

szacun...
Zdzich (dzidek), 14 kwietnia 2011r.

Już tylko dwa dni do Twojej wystawy a tu cisza, ani słowa o niej. Na wszystkich rowerowych forach w regionie jest jakaś wzmianka a na stronie bohatera wystawy nic. Można by rzec, wstydź się Macieju. Dla nie zorientowanych podam, że w dniach 15-21 04 br odbędzie się wystawa zdjęć Macieja z trasy dookoła Europy w Auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu. Otwarcie wystawy 15 04 o godz. 18. Mam nadzieję, że nie będziesz miał do mnie żalu o to info.
strona główna bajkajak.pldodaj do ulubionychKsięga gościtworzenie stron www